Rodinný dům s terasou a zahradou , 170 m²

Litice

10 000 000 Kč

170 m²

Fotografie

Popis

Nabízíme vám jedinečnou příležitost kombinace bydlení v překrásné lokalitě plné zeleně, možností procházek, sportovních aktivit a klidu, přesto pár minut od centra Plzně. Nadstandardně zrekonstruovaný prostorný rodinný dům 4+kk o obytné ploše 170 m2 stojící na pozemku o rozloze 680 m2. Malebná obec Litice se nachází přibližně 7 km od centra Plzně. Výborná dostupnost do centra je i MHD, kde zastávka je docházkové vzdálenosti cca 500 m od domu. V Liticích je kompletní občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, pošta, obchody). 

 

 

V domě proběhla kvalitní vnitřní rekonstrukce – veškeré rozvody, omítky, podlahy, dveře, zárubně, sanita, plastová okna s izolačním dvojsklem. Chybí pouze nová fasáda. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, vytápěn je elektrickým kotlem (podlahové topení). Dům je podsklepen a nabízí zde krásný prostor s barem.

 

Přízemí domu je bezbariérové, nalezneme zde prostornou vstupní chodbu (možnost instalace vestavěných skříní) a koupelnu se sprchovým koutem. Dominantou spodní části domu je velkorysý prostor s jídelním koutem, novou plně vybavenou kuchyní, který dále navazuje na otevřený obývací pokoj. Z Kuchyně je perfektně řešený vstup do zahrady, kterou si budoucí majitele zvelebí a vytvoří k obrazu svému.

 

Do patra domu vstoupíte po pohodlně řešených podsvícených schodech. Druhé patro nabízí vstup na terasu, koupelnu se sprchovým koutem a dva pokoje. Momentálně využívaný jako jeden prostor, tedy pracovnu plynule spojenou v ložnici se šatnou.

  

Rozhodně doporučuji osobní prohlídku, atmosféra nemovitosti vás velmi překvapí. Financování, stejně jako průběh realizace, pro vás zajistíme na klíč. Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

 

 

Mapa

Nenalezena mapa...

Podrobnosti

Lokace: Litice

Cena: 10 000 000 Kč

Celková plocha: 170 m²

Energetická třída: A | Mimořádně úsporná

Parkování u domu
MHD v dosahu
Obchod v okolí
Bez bariér
Park v okolí
Škola v okolí

© 2023 Provozuje Jaroslava Švojgrová. Vytvořil a navrhl Webové stránky rychle a kvalitně