Rodinné domy , 128 m²

Skomelno

od 7 999 000 Kč

128 m²

Fotografie

Popis

Objevte kouzlo venkovského života se všemi moderními vymoženostmi!

 

Otevíráme pro vás dveře do útulného domova v obci Skomelno, kde se snoubí venkovský klid s pohodlnou dostupností měst Prahy a Plzně. Vaše nová adresa může být jen 20 minut od Plzně a 38 minut od Prahy, a přesto vás obklopí nádherná příroda a všední shon necháte za dveřmi.

Naše nově vystavěné rodinné domy nabízejí kompletní vybavení, které je už zahrnuto v ceně! Čeká vás moderní kuchyň s linkou a spotřebiči, sanitární zařízení, kvalitní dveře a zárubně, krásné obklady a podlahy. Pro vaše bezpečí jsou instalovány přípravy na okenní rolety a dům je vybaven energeticky úsporným tepelným čerpadlem. Pokud máte zájem, můžeme pro vás nad rámec projektu zajistit i instalaci fotovoltaické elektrárny a dalšího příslušenství.

Domy jsou navrženy pro pohodlný život, ať už pro pár nebo čtyřčlennou rodinu. Každý dům je propojen s jeho zahradou skrze světlé francouzské okno. Na vás je, zda zasadíte růže nebo rajčata, postavíte bazén nebo pergolu.

Obec Skomelno je malebná vesnička s bohatým zázemím – obchod, fotbalové hřiště či hospoda jsou v dosahu. A pokud toužíte po větším městě, za pouhé tři kilometry naleznete vše, co potřebujete v Radnicích. Milovníky sportu, přírody a historie potěší blízké možnosti pro golf, bruslení, cyklistiku či pěší výlety, například v údolí Berounky.

O financování nákupu se nemusíte starat sami, zajistíme ho pro vás s dotovanou sazbou 4 % p. a. Do doby převodu domu budou Vaše finanční prostředky bezpečně uloženy a pojištěny u německé banky.

Rodinný dům 4+kk, velikost 128,8 m2 a pozemek od 878 m2 za cenu od 7 999 000,- Kč* 

*výše kupní ceny je ponížená:
a) o příjem z dotace nová zelená úsporám, kterou kupujícímu garantujeme po nákupu domu
b) o dotaci ke splátce hypotéky na dva roky na dorovnání úrokové sazby 4% p. a. (modelová výše hypotéky 6 399 000 Kč, splatnost 30 let)

Neodkládejte své sny do šuplíku! Objevte nový život na venkově se všemi výhodami městského bydlení. Těšíme se na vás ve Skomelnu!

 

Výpočet dotované splátky na dva roky:

Výše hypotéky 6 399 000 Kč

Splatnost                      30 let

Úroková sazba            4% p.a.

Měsíční splátka    30 550 Kč

 

Mapa

Nenalezena mapa...

Podrobnosti

Lokace: Skomelno

Cena: od 7 999 000 Kč

Celková plocha: 128 m²

Energetická třída: A | Mimořádně úsporná

Parkování u domu
MHD v dosahu
Obchod v okolí
Bez bariér
Park v okolí
Škola v okolí

© 2023 Provozuje Jaroslava Švojgrová. Vytvořil a navrhl Webové stránky rychle a kvalitně