Prodej stavebního pozemku, 1589 m²

Těškov

3 990 000 Kč

1589 m²

Fotografie

Popis

Nabízím tento výjimečný pozemek, který se nachází v obci Těškov. Je vzdálený pouze 2,5 km od sjezdu na dálnici D5 a 3 km do města Mýto. V obci Těškov najdete restaurace, obchod a autobusové spojení do nedalekého Mýta a Rokycan.
 

Pozemek tvoří funkční celek obdélníkového tvaru, v přední části je mírně svažitý a následně rovinný. Je umístěn v okrajové, nezastavěné části obce. Dle územního plánu a vyjádření obce, je určený pro výstavbu „RD – plochy bydlení venkovského charakteru v RD o max. 1 PP, 2 NP, zastavěnost pozemků rozmezí výměry min. 600 m² intenzity využití max. 40 %,

 

U pozemku vede zpevněná příjezdová komunikace. Vjezd se momentálně řeší s úřady- termín cca do konce ledna 2023. Inženýrské sítě Elektřina, Voda, Kanalizace, Plyn vedou při hraně pozemku. 

 

Stavební pozemek s okamžitou možností zahájit stavbu ve velmi žádané lokalitě, který nabízí jedinečné bydlení v klidné a bezpečné lokalitě v bezprostřední blízkosti přírody. V případě doplňujících informací se na nás neváhejte obrátit. Budeme se těšit na osobní jednání.

Mapa

Nenalezena mapa...

Podrobnosti

Lokace: Těškov

Cena: 3 990 000 Kč

Celková plocha: 1589 m²

Energetická třída: A | Mimořádně úsporná

Parkování u domu
MHD v dosahu
Obchod v okolí
Bez bariér
Park v okolí
Škola v okolí

© 2023 Provozuje Jaroslava Švojgrová. Vytvořil a navrhl Webové stránky rychle a kvalitně