Prodej Rodinného domu 4+KK Dnešice 126 m2, 266 m²

Dnešice

od 7 999 000 Kč

266 m²

Fotografie

Popis

POPIS

Hledáte útulný a komfortní dům pro vaši rodinu v klidné lokalitě? Nabízíme vám novostavbu moderního rodinného domu 4+kk ve Dnešicích. Tento dům nabídne po dokončení prostorné interiéry, energeticky úsporná opatření a výhodnou polohu.

Poloha:

Dům se staví v klidné lokalitě Dnešic, která kombinuje příjemnou atmosféru a dostupnost města. Okolní příroda a zelené plochy vám poskytnou možnost relaxace a odpočinku. V blízkosti najdete také veškerou občanskou vybavenost. Díky novému přivaděči silnici I/27 Šlovice –Přeštice (05/2024) bude v Plzni za 10 minut a v Přešticích 4.

Popis domu:

Rodinný dům disponuje dvěma nadzemními podlažími s celkovou plochou 126 m2, Architektura domu je moderní a elegantní, splňuje požadavky na současný design.

Interiér:

Interiéry domu jsou navrženy s důrazem na vaše pohodlí. Rodinný dům zahrnuje obývací pokoj, moderní kuchyň, pracovnu, technickou místnost, šatnu, 2 koupelny a také útulné ložnice. Do projektu jsme vložili koncept maximální individualizace, můžete si tak vybudovat svůj domov osobitý a výjimečný.

Exteriér:

K domu náleží pozemek o rozloze až 266 metrů čtverečních, který vám poskytne prostor pro relaxaci a rodinné aktivity. Užijte si ranní kávu na zahradě nebo si pořádejte piknik se svou rodinou. Tvoříme pro Vás příjemné místo pro odpočinek a volného času.

 Energetické úspory:

Dům je vybaven vytápěním s tepelným čerpadlem vzduch/voda, což zaručuje efektivní využití energie a snižuje náklady na provoz. I díky tomu je dům v energetické třídě A – Mimořádně úsporná. Kromě toho dodává atmosféru do domu také krb, který přispívá k příjemnému a teplému prostředí.

 Cena a financování:

Cena tohoto rodinného domu začíná od 7 999 000 Kč*. V ceně jsou mimo jiné zahrnuty dotace na výstavbu úsporného domu a dotace na garanci úrokové sazby hypoteční úvěru 3,99 % p.a. Průběh financování umíme přizpůsobit Vašim potřebám. Dům bude dokončen v roce 2024. 

Parkování:

Bezproblémové parkování je zajištěno díky nově vybudované komunikaci, která vás provede až k vašemu domu. Myšleno bylo i na parkovací místa pro návštěvy.

 Zájem a kontakt:

Nenechte si ujít tuto příležitost k pohodlnému a kvalitnímu bydlení ve výjimečném rodinném domě. Pro více informací a osobní schůzku nás neváhejte kontaktovat.

*Podmínky a detaily dotací a standardů dokončení domů budou s radostí vysvětleny při osobní schůzce.

Mapa

Nenalezena mapa...

Podrobnosti

Lokace: Dnešice

Cena: od 7 999 000 Kč

Celková plocha: 266 m²

Energetická třída: A | Mimořádně úsporná

Parkování u domu
MHD v dosahu
Obchod v okolí
Bez bariér
Park v okolí
Škola v okolí

© 2023 Provozuje Jaroslava Švojgrová. Vytvořil a navrhl Webové stránky rychle a kvalitně