Prodej bytu 3+1, 83 m²

Tachovská, Plzeň

4 999 000 Kč

83 m²

Již prodáno

Fotografie

Popis

V nádherné lokalitě města Plzeň mám pro Vás ke koupi rekonstruovaný a kompletně vybavený byt 3+1 (75m2) s prostornou lodžií (5 m2) a součástí užívání bytu je prostorný sklep (cca 3m2) v suterénu domu.
Byt se nachází v 1. NP panelového, velmi dobře udržovaného, klidného a bezpečného domu. Zaujme Vás svou velmi příjemnou atmosférou, krásným výhledem do zeleně, světlostí a tichem v okolí. Výhodou je jednoznačně prostorná chodba a orientace bytu na dvě světové strany. Ve svém novém bydlení, konkrétně v obývacím pokoji (17 m2) oceníte přítomnost zasklené lodžie, kde si rádi vypijete šálek čaje nebo voňavé kávy a kde budete moci trávit čas jak v teplých letních dnech, tak i v těch zimních. Byt prošel před několika lety lehkou modernizací, kdy byla položena nová podlaha, která propojila veškeré místnosti a chodbu. V kuchyni (12 m2) je instalována vkusná kuchyňská linka se spotřebiči (chladnička, plynový sporák s horkovzušná trouba). Prostorná ložnice (14m2), s místem na šatní skříně, manželskou postel i další komodu. Dále se v bytě nachází o něco větší místnost, v současné době využívané jako dětský pokoj (20 m2).

V celém domě jsou plastová okna, proběhlo zateplení fasády a instalace nového výtahu. Parkování je možné kdekoliv před domem.
V okolí bytu naleznete vše, co jen podtrhne správný výběr koupě této nemovitosti. V pěší dostupnosti naleznete skvělé školy a školky, obchody LIDL, PENNY, Albert, dětská hřiště. Také je zde dobrá dostupnost do centra Plzně. Volný čas budete trávit klidně jen v okolí bytu – Bolevecké rybníky, ZOO, Botanická zahrada a cyklostezky jsou v nedaleké blízkosti. 

Byt bude k nastěhování cca kolem června/července 2023. Zavolejte, ráda Vás lépe seznámím s tímto pěkným bytem. 

Upozornění: Tato nabídka je již prodána.

Mapa

Podrobnosti

Lokace: Tachovská, Plzeň

Cena: 4 999 000 Kč

Celková plocha: 83 m²

Energetická třída: C | Vyhovující

Parkování u domu
MHD v dosahu
Obchod v okolí
Bez bariér
Park v okolí
Škola v okolí

© 2023 Provozuje Jaroslava Švojgrová. Vytvořil a navrhl Webové stránky rychle a kvalitně