Byt na pronájem 2+kk, 64 m²

Lidická, Plzeň

14.500 Kč

64 m²

Připravujeme

Fotografie

Popis

K dlouhodobému pronájmu nabízíme byt 2+kk ,,open space''s prostornou lodžií v Plzni, ulice Lidická. Bytová jednotka o výměře 59 m² je situována do 2. nadzemního podlaží energeticky velmi úsporného bytového domu. Je členěna na prostorný pokoj s kuchyňským koutem a dvěma vstupy na lodžii (5 m²), designově oddělený prostor pro ložnici, koupelnu (pračka a sušička součástí), předsíň a místnost např. pro využití uschování větší části vašich věcí. Kuchyňský kout je vybavený kuchyňskou linkou s pečící troubou, varnou deskou, myčkou, lednicí.

V bytě dále zůstává dle domluvy veškerý nábytek s vestavnou šatní skříní. Vytápění je ústřední, stejně tak i teplá voda je dodávána dálkově. Pro TV přenos je zde společná anténa a možnost připojení na internet. Nájemné činí 14.500 Kč + 3.500 Kč zálohy na služby spojené s užíváním bytu. Elektřina dle domluvy může být za výhodnější nabídku placena taktéž majiteli, nebo v případě zájmu převod na nájemce.

 

 Jistota (vratná kauce) je požadována ve výši 36.000 Kč. Provize RK 14.500 Kč (která je splatná do 3 měsíců od podpisu nájemní smlouvy). Byt je volný k nastěhování ihned. Doporučuji vzhledem k poloze nemovitosti a výborné dostupnosti MHD. Pro bližší informace či domluvení prohlídky, volejte na níže uvedený mobilní telefon.

Mapa

Nenalezena mapa...

Podrobnosti

Lokace: Lidická, Plzeň

Cena: 14.500 Kč

Celková plocha: 64 m²

Energetická třída: B | Úsporná

Parkování u domu
MHD v dosahu
Obchod v okolí
Bez bariér
Park v okolí
Škola v okolí

© 2023 Provozuje Jaroslava Švojgrová. Vytvořil a navrhl Webové stránky rychle a kvalitně