BYT č. 5 NA PRODEJ ŽELEZNÁ RUDA 2+KK + BALKON, 48 m²

Klatovská 268, Železná Ruda

5 090 000 Kč

48 m²

Fotografie

Popis

Přemýšlíte nad dostupným bytem na Šumavě? Mám pro vás bydlení vhodné jak pro relaxaci, tak k aktivnímu odpočinku. Ke koupi nabízím byt o dispozici 2+kk vybavený novou kuchyní včetně spotřebičů, s vlastním balkonem, sklepem a parkovacím stáním přímo před domem. Umístěn je v 1. patře bytového domu v Železné Rudě. V domě je celkem 9 bytů, v každém patře 3. Celý objekt v současné době k nastěhování, ještě se bude instalovat venkovní oplocení k zahradě. V bytovém domě je zajištěno fungující SVJ.

PENB zatím nedodán, proto je uvedené třídy G.

Byt je dispozičně členěn na zádveří, obývací pokoj s kuchyňským koutem včetně spotřebičů, ložnici a koupelnu se sprchovým koutem. Z obývacího pokoje a ložnice je možný vstup na soukromý balkon. V ceně bytu je zahrnutý sklep. Venkovní parkovací stání před domem je v hodnotě 200.000, - Kč


Byty v domě splňují požadavky moderního bydlení s možností trvalého bydlení. Vysoká kvalita stavby odpovídá místním náročným klimatickým nárokům. Patří mezi ně okna s izolačním trojsklem, střešní krytina z falcovaného plechu v antracitové barvě, ohřev vody samostatným bojlerem, vytápění bytové jednotky elektrickými přímotopy, vinylové podlahové krytiny, kvalitní a moderní sanita, dlažby a obklady, obložkové dveře atd. 


Nabízený byt představuje výjimečnou investiční příležitost pro vlastní bydlení na horách, i v kombinaci například s krátkodobými pronájmy. Atraktivní lokace bytu nabízí neomezené možnosti aktivního vyžití v přírodě, turistiky a cykloturistiky. V docházkové vzdálenosti 5 min je skiareál Belveder a dále Nový přírodní biotop Žabáky. Nedaleko se nacházejí další oblíbené skiareály např. Špičák či Velký Javor v Německu. V okolí bytového domu je dostupná veškerá občanská vybavenost.

Mapa

Nenalezena mapa...

Podrobnosti

Lokace: Klatovská 268, Železná Ruda

Cena: 5 090 000 Kč

Celková plocha: 48 m²

Energetická třída: D | Nevyhovující

Parkování u domu
Obchod v okolí
Bez bariér
Park v okolí
Škola v okolí

© 2024 Provozuje Jaroslava Švojgrová. Vytvořil a navrhl Webové stránky rychle a kvalitně