Byt na prodej 4 + kk Rokycany 109 m2 + zahrada, 200 m²

Dvořákova, Rokycany

informace u RK Kč

200 m²

Připravujeme

Fotografie

Popis

Ráda bych Vám představila exkluzivní prodej krásného bytu, který se nachází v nově postaveném domě ve Dvořákově ulici v Rokycanech s dispozicí 4+kk a prostornou plochou 109 m2. Tento dům sestává pouze ze dvou bytových jednotek, což zaručuje klid a pohodlí pro každého obyvatele. Tento bytový komplex nabízí více než jen bydlení. Součástí prodeje je také jedno parkovací místo, umístěné přímo u domu, a polovina zahrady, která je oplocená a zatravněná, nabízející plochu přibližně 200 m2. Každý byt má svůj vlastní vstup na zahradu a k tomuto bytu se nachází i venkovní pergola a zahradní domek jako užitečný úložný prostor.

Jako neuvěřitelný bonus Vám přinášíme možnost využít výhodného převzetí stávajícího úvěru (po akceptaci bankou) s nízkou úrokovou sazbou 2,01% po dobu 7 let. Tato příležitost je poskytována skrze spolupráci s MPSS a umožňuje nejen úsporu na úrocích, ale také zajišťuje stabilitu měsíčních splátek. Úroková sazba 2,01% patří k těm nejnižším na trhu a zajistí Vám nižší náklady na splácení úvěru.

Byt i celý dům jsou navrženy a postaveny s použitím nejmodernějších stavebních materiálů, jako jsou tepelně izolační tvárnice Ytong Lambda a dřevěná okna s protihlukovou úpravou. Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a plynovod, a pro vytápění je zvolen moderní plynový kotel s radiátory a teplovodním podlahovým vytápěním v koupelně. Ohřev teplé vody zajišťuje také plynový kotel s zásobníkem. Interiér bytu je promyšleně uspořádán, nabízí vstupní předsíň, chodby, koupelnu, oddělené WC, prostorný obývací pokoj s kuchyní, ložnici a dva další pokoje. Moderní kuchyňská linka je kompletně vybavena spotřebiči a v koupelně naleznete jak vanu, tak i sprchový kout. Technická místnost poskytuje dostatek prostoru pro pračku, sušičku a obsahuje plynový kotel, zásobník na teplou vodu a rekuperační jednotku pro čistý vzduch v obytném prostoru.

Tato lákavá nemovitost se nachází v perspektivní lokalitě Rokycan, která disponuje plnou občanskou vybaveností a vynikající dostupností na dálnici D5. V okolí se nachází škola a městská plovárna s bazénem, takže volnočasové aktivity jsou na dosah ruky. 

Pokud máte zájem o tuto výhodnou nabídku, kontaktujte mě pro poskytnutí dalších informací.

Mapa

Nenalezena mapa...

Podrobnosti

Lokace: Dvořákova, Rokycany

Cena: informace u RK Kč

Celková plocha: 200 m²

Energetická třída: C | Vyhovující

Parkování u domu
MHD v dosahu
Obchod v okolí
Park v okolí
Škola v okolí

© 2023 Provozuje Jaroslava Švojgrová. Vytvořil a navrhl Webové stránky rychle a kvalitně