Byt 4+1, 109 m²

Dílenská 2, Plzeň

8 200 000 Kč

109 m²

Připravujeme

Fotografie

Popis

Hledáte příjemné bydlení rodinného charakteru v klidné části města Plzně? Mám pro Vás nabídku prodeje velmi prostorného bytu v osobním vlastnictví o dispozici 4+1 s výměrou podlahové plochy 109 m2 v ulici Dílenská. Byt je situován v 2. nadzemním podlaží cihlového domu. Tento útulný byt, díky prakticky řešeným oknům na první pohled upoutá svou světlostí. Byt má prostorné pokoje a nabízí tak mnoho variant vnitřního řešení, například drobné úpravy se zachováním původního rázu bytu, také je zde možná přístavba terasy. Fantazii se zde meze nekladou.
Bytová jednotka je dispozičně rozdělena na vstupní chodbu, pracovnu, ložnici, šatnu, kuchyni, obývací pokoj, dětský pokoj a koupelnu. Parkovat lze bezproblémově v okolí domu. 
Bezesporu velkou výhodou je prostředí kolem domu. V blízkosti se nachází hezky upravené parky. Jistě Vás potěší i místní velmi dobrá vybavenost a infrastruktura. Jen pár metrů od vchodu domu je supermarket Lidl a Tesco, moderní plzeňská restaurace Saloon, pošta a různé více či méně potřebné obchody a služby. V bezprostřední blízkosti se také nachází Školy a Školky. Nedaleko je Poliklinika a obchodní Centrum Doubravka. V docházkové vzdálenosti domu cca 100m je zastávka autobusů MHD, kterými se ve velmi častých intervalech můžete svézt do centra Plzně. Nedaleko od domu je také napojení na dálnici Rozvadov/Praha. S malou nadsázkou se tedy dá říci, že je to zde naprosto ideální bydlení pro jednotlivce či pár s dětmi. Více informací Vám ráda sdělím telefonicky nebo osobně.

Mapa

Podrobnosti

Lokace: Dílenská 2, Plzeň

Cena: 8 200 000 Kč

Celková plocha: 109 m²

Energetická třída: B | Úsporná

Parkování u domu
MHD v dosahu
Obchod v okolí
Bez bariér
Park v okolí
Škola v okolí

© 2023 Provozuje Jaroslava Švojgrová. Vytvořil a navrhl Webové stránky rychle a kvalitně