byt 1+1, 39 m²

Zahradní 45, Plzeň

10 000 Kč

39 m²

Již pronajmuto

Fotografie

Popis

K dlouhodobému pronájmu nabízíme byt o dispozici 1+1, v oblíbené lokalitě Plzeň Slovany. Velkou výhodou je především pěší dostupnost MHD a veškeré občanské vybavenosti. 
Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu. Vybavení na fotografiích je v případě zájmu součástí nájmu. Ze vstupní chodby jsou samostatné vstupy do koupelny s toaletou, kuchyně a pokoje. V kuchyni se nachází udržovaná kuchyňská linka s plynovým sporákem. Je zde k dispozici dostatek prostoru i pro jídelní stůl. Z chodby se dále dostanete do pokoje využívaného jako obývací pokoj a ložnice. 
Příjemné chvíle odpočinku Vám nabízí předzahrádka ve vnitrobloku. Parkování je možné v ulici. 
Okolí domu nabízí příležitost žití v jedné z nejvyhledávanějších částí Plzně s veškerým komfortem žití, spoustou obchodů, kaváren, restaurací a salónů.
Nájemné je 10.000 Kč/měsíc. Záloha na poplatky za služby jsou v celkové výši 2.000,- Kč, zahrnující dodávku plynu (1.300,- Kč) a el. energie (400,- Kč) pro bytovou jednotku, za ostatní provozní a správní výdaje, tj. osvětlení společných prostor, dodávka vody a odvoz komunálního odpadu (300,-Kč). Služby spojené s užíváním bytové jednotky nezahrnují úhradu poplatku za televizi a internet.

+ vratná kauce ve výši 12.000,- Kč
+ provize RK ve výši 1. nájemného

Byt je volný a možný k nastěhování od 1.2.2022.

Upozornění: Tato nabídka je již pronajmuta.

Mapa

Nenalezena mapa...

Podrobnosti

Lokace: Zahradní 45, Plzeň

Cena: 10 000 Kč

Celková plocha: 39 m²

Energetická třída: B | Úsporná

Parkování u domu
MHD v dosahu
Obchod v okolí
Bez bariér
Park v okolí
Škola v okolí

© 2022 Provozuje Jaroslava Švojgrová. Vytvořil a navrhl Webové stránky rychle a kvalitně