Prodej bytu 2+1 ve Starém Plzenci, 59 m²

Starý Plzenec

3 690 000 Kč

59 m²

Již prodáno

Fotografie

Popis

V nádherné lokalitě Starý Plzenec mám pro Vás ke koupi rekonstruovaný byt 2+1 o podlahové ploše 58m2 a součástí užívání bytu je prostorný sklep v suterénu domu. Okna bytu jsou situována na východ. Taková orientace se v letních dnech hodí zejména kvůli tomu, aby se Vám ráno co nejlépe vstávalo – optimisticky s příjemným světlem. A zároveň večer se Vám bude dobře usínat – místnost nebude tolik prohřátá.

Byt se nachází v 1. NP panelového, velmi dobře udržovaného, klidného a bezpečného domu. Zaujme Vás svou velmi příjemnou atmosférou, krásným výhledem do zeleně a světlostí. Výhodou jsou 2 velmi prostorné pokoje (každý 18 m2). V kuchyni (10 m2) je instalována kuchyňská linka se spotřebiči. Dalším bonusem je prostorná chodba s šatnou. Vybavení bytu bude čistě na Vašem vkusu a potřebách.

V celém domě jsou plastová okna a proběhlo zateplení fasády. Parkování je možné kdekoliv před domem. V suterénu domu je také kočárkárna a sušárna. 
V okolí bytu naleznete vše, co jen podtrhne správný výběr koupě této nemovitosti. Nedaleko se nachází stanice MHD i ČD. V obci je kompletní občanská vybavenost – lékař, obchodní síť, škola, školka. V pěší dostupnosti naleznete ZŠ a Mateřská škola 350 m od bytu, další je ve vzdálenosti 1,5 km.
Volný čas můžete trávit klidně jen v krásném okolí bytu – Sedlecký rybník, Nový rybník jsou v nedaleké blízkosti.

S financováním jeho koupě rádi pomůžeme volbou těch aktuálně nejvýhodnějších podmínek na trhu. Pro bližší informace či domluvení prohlídky, volejte na níže uvedený mobilní telefon.

Upozornění: Tato nabídka je již prodána.

Mapa

Nenalezena mapa...

Podrobnosti

Lokace: Starý Plzenec

Cena: 3 690 000 Kč

Celková plocha: 59 m²

Energetická třída: A | Mimořádně úsporná

Parkování u domu
MHD v dosahu
Obchod v okolí
Park v okolí
Škola v okolí

© 2023 Provozuje Jaroslava Švojgrová. Vytvořil a navrhl Webové stránky rychle a kvalitně